Jak zhubnout 5kg za 3 dny

Pro běžného člověka je tak rychlé hubnutí nedoporučované a je lepší si i na tuto váhu stanovit rozmezí alespoň třikrát delší. V praxi se této váhy běžně zbavují například sportovci, kteří se musí před závody, či zápasy, rychle zbavit přebytečné váhy. Nejedná se zde pouze o úpravu jídelníčku, ale o dočasnou kompletní změnu celého denního režimu. Pokud plánujete takto rychle zhubnout, tak si raději naplánujte volno, jelikož jiná aktivita, například práce, by pro vás byla narušením režimu, ale i tak toho lze dosáhnout.

Strava

Potřebujete dokonale zhubnout a váš příjem musí být pouze takový, aby pokryl denní potřebu, pro základní tělesné funkce. Zapomeňte na výživná nebo chutná jídla, musí zde dojít redukci váhy. Během dne budete mít celkem 4 možnosti se najíst, ráno po prvním cvičení snězte 100g ananasu, následně vždy po další aktivitě buď půl jablka nebo 100g hroznového vína. Vyvarujte se čehokoliv jiného, dokonce i banánu.

Pití

Zapomeňte na tekutiny, při běžném hubnutí je zapotřebí pravidelný pitný režim, pokud jde o třídenní hubnutí, tak naopak potřebujete tekutin co nejméně, aby je v sobě vaše tělo nezadržovalo. Ačkoliv budete mít mnoho pohybu, za den vypijte maximálně 1-1,5 litru vody. Pijte po douškách a pokud vám to nestačí, tak si vlhčete rty, tělo se musí odvodnit.

Fyzická aktivita

1581307106_7069b26ab5_oTěšíte se na sledování televize a odpočívání na pohovce? Při třídenním hubnutí půjde o pravidelnou a soustavnou fyzickou aktivitu, při které musí být tělo velmi vyčerpané, aby dokázalo rychle pálit tuky a zbavovat se vody v těle.

Rozvrh

Ne u každého je možné shodit 5kg během tří dnů, bez zásahu plastického chirurga, ovšem s naším plánem toho lze dosáhnout. Všechny tři dny si rozdělíme na 6 úseků, každý z dnů si dopřejte 5 hodin spánku, je to minimální možná mez, během které tělo přes noc odbourá tuky, ale nestihne uložit nové.

 

6-9:00 10-12:00 12-14:00 16-17:00 19-19:30 21-22:00
1. den 2x série kliků, sedů lehů a dřepů. 2×5 minut švihadlo Spinning – 1-2 hodiny plynulé jízdy. Strečink a následná hodina chůze. 1 hodina v posilovně Sauna 2x série kliků, sedů lehů a dřepů. 2×5 minut švihadlo
2. den 6x série 15 minutového běhání Boxovací pytel, popř fitbox. Strečink. Hodina chůze. Bazén Sauna 2x série kliků, sedů lehů a dřepů. 2×5 minut švihadlo
3. den 3-4 hodiny jízda na kole. 2x série kliků, sedů lehů a dřepů. 2×5 minut švihadlo Strečink a následná hodina chůze. 1 hodina v posilovně Sauna 2x série kliků, sedů lehů a dřepů. 2×5 minut švihadlo

 

 

 

 

 Leave a comment

Your email address will not be published.

*