Jak zhubnout 10kg za dva týdny

Jedná se o jednu z nejpřísnějších diet, která vám nastaví denní režim takový, abyste nejedli přebytečné množství jídla, ale měli jste pouze takový přísun živin, který pokryje část energetických výdajů a požadavků na přísun základního množství vitamínů a bílkovin.

Sepište si váš běžný týden a vtěsnejte do něj následující aktivity tak, aby vytěsnily ty stávající.

Druh jídla

Možnost výběru 1 jídla

Snídaně 100g musli, hroznové víno, pomelo, celozrnný rohlík, 100g ananasu.
Svačina Bílý jogurt, cereálie s mlékem, rýžový chlebíček, musli tyčinka, banán, grepfruit, zelené jablko.
Oběd Zeleninový salát, vařená rýže se šunkou, 100g kuřecího/krůtího masa, 100g tresky/lososa, miska musli, kozí sýr.
2. svačina Stejná jako 1. svačina.
Večeře Stejná jako oběd, případně svačina.

Pohybové aktivity si rovněž rozdělte, je potřeba, abyste se neustále hýbali. Vyvarujte se sedavého trávení času, ale dopřejte si maximum pohybu ve svém volném čase. Pokud v práci sedíte, tak neseďte ve volném čase vůbec, pouze při odpočinku.

Denní doba

Možnost výběru činností

Ráno Vždy začněte 15 minutovým cvičením hned po ránu. Do práce cestujte pěšky nebo na kole. Pokud máte možnost sportu ráno, tak ji využijte. V práci se snažte pohybovat.
Odpoledne Kombinujte následující aktiviy, dbete vždy minimálně na hodinu pohybu a více: bazén, spinning, jízda na kole, box/fitbox/aerobik, běh, kolektivní sporty.
Večer Posilovna, bazén, dále každý den buď saunu nebo jógů/strečink, rychlou chůzi, noční běh/noční plavání.


136945653_f8c6e1f5eb_z
Je pro vás důležitý takový pohyb, aby se vaše tepová frekvence dostala nejlépe třikrát denně na možné maximum po delší časový úsek. Sportujte tehdy, když nejste najedeni, tedy nejlépe 2 hodiny po jídle. Dbejte na saunu, ta je při spalování a hubnutí zcela ideální.

Sportovní činnosti střídejte proto, abyste pokaždé zatížili jiné části těla a nevyčerpali se pouze při jedné činnosti. Jógu nebo strečink provádějte hodinu a zkobninujte ji klidně se cvičením, důležité je protáhnout celé tělo. Kromě cvičení a jídla nezapomeňte také na dostatečný spánek, spěte alespoň 6 hodin denně.Leave a comment

Your email address will not be published.

*