Jak zhubnout 10 kilogramů

Jakékoliv užití přípravku na hubnutí je umělým zásahem do organismu a ačkoliv tak můžete zhubnout, tak se tělo vrátí na původní váhu, jelikož se nezmění způsob, jakým žijete. Pro shození 10 kilogramů si stanovte čas, tedy období, za které tuto váhu chcete shodit. Mnoho lidí toto neplánuje, ale je to chyba. Jestliže má být hubnutí efektivní, tak musí mít svůj začátek, start programu, během kterého se vaše tělo začne měnit.

Pamatujte si, hubnout neznamená hladovět, hlavním cílem je zbavit se jídla, které má málo živin a nahradit ho jídlem, které je na živiny bohaté. Většina lidí si myslí, že být sytý znamená nemít hlad, Opak je ovšem pravdou. Zatímco vás uspokojí pocit plného žaludku, tak tělo i přesto může mít velký hlad, jelikož se mu nedostane potřebných živin. Výsledkem je zvýšené ukládání tuku, tělo si ho ukládá, jelikož trpí nedostatkem živin a potřebuje si nahromadit energii, aby mohlo fungovat.

Hlavním cílem bude tedy jídelníček, z něho vyjměte všechny potraviny bohaté na tuky a potraviny, které mají malý obsah živin, nahradíte je menším množstvím jídla, které je na živiny bohaté.

Vyvarujte se Smažení jídla, sycené nápoje, bílé pečivo, alkohol, cigarety, fastfood, tučné maso, hranolky, brambůrky, přesolená jídla, nadmíra cukru, mnoho kávy, párky, každodenní příjem masa, majonézy, tučné omáčky, emulgátory, umělá sladidla, příliš koření, hladovění, přejídání aj.
Zařaďte do jídelníčku Zelenina, jídlo 5-6x denně, menší porce jídla, rybí maso, luštěniny, vaření v páře, ovoce a ovocné šťávy, tmavé a celozrnné pečivo, rýže, bílé jogurty a vejce, zelený čaj, kuřecí a krůtí maso, hořká čokoláda, ořechy, cereálie, pohyb po jídle.

 

To ovšem není jediné, co vám pomůže k nízké váze. Důležitou roli zde sehraje vaše aktivita a celkový životní styl, najděte v seznamu níže vaše chyby a pokuste se je nahradit těmi správnými aktivitami.

Vyvarujte se Sedavý život, málo pohybu, pesimismus, izolace, nedostatek sportu, zlozvyky, přepracovanost, deprese, špatné držení těla, málo zájmů.
Zařaďte do programu Plavání, běh, strečink, jógu, kolektivní sporty, jízda na kole/spinning, sauna, pobyt na čersvém vzduchu, optimistický přístup, zájmy spojené s pobytem venku, posilovna, bojové sporty, tanec, regenerace, odpočinek, meditace, chůze, dostatečný spánek.

 Leave a comment

Your email address will not be published.

*