Jak zhubnout 15 kg

Vyvarujte se však jakýchkoliv cest, které vedou přes farmaceutické přípravky nebo skalpel plastického chirurga. Vždy je nejdůležitější úprava životního stylu, která bude stálá, když se bude jednat o dočasný zásah do organismu, tak se váha zase vrátí na původní a vy opět budete nešťastní.

Jak musíte životní styl změnit

Hlavními prvky jsou především stravování a dále také fyzická aktivita, ty ovšem nejdou jedinými faktory. Dále mezi ně patří dostatečný spánek, optimistický přístup k životu, vyvarování se depresím, omezení sedavého způsobu života, zájmy, během kterých se hýbete a další. Pokud máte zlozvyky, tak ty jsou také velkou chybou, kouření a pití alkoholu se s hubnutím neslučují, úplně je vymaňte ze svého života, bude to pro vás další motivace, která povede k vašemu novému já, to bude zdravé, štíhlé a plné života.

Stravování

3456875252_ee129a8dbf_zZdravé stravování je začátkem, který zajistí, že vašemu tělu už se nebude dostávat zbytečného jídla, které je chudé na důležité živiny a způsobuje pouze ukládání tuku v těle. Během hubnutí vynecháte veškerá jídla obsahující emulgátory, všechna instantní, tučná a nezdravá jídla. Vyvarujte se potravinám, které se připravují na oleji, tedy procesem smažení.

Rozdělení sportovních aktivit

Nesportujte pouze několikrát týdně, ale rozdělte si jednotlivé aktivity tak, abyste měli každý den fyzickou aktivitu a minimálně 1 hodinu soustavného pohybu. Čím rychleji budete chtít zhubnout, tím by měly být sportovní aktivity intenzivnější. Jako základ považujte aktivitu dvakrát denně, tedy v dopoledních a odpoledních hodinách.

 

Do svého běžného režimu zahrňte tyto aktivity a roztřiďte si je mezi jednotlivé dny:

Běh Běejte alespoň 2x týdně, střídejte vytrvalostní a rychlostní běh
Fitnes Posilovně se věnujte 1-3x týdně, cvičte souvisle.
Spinning Skvělý na hubnutí, případně ho nahraďte kolem a věnujte se mu alsepoň 1 týdně
Bazén Plavání je ideální pohy, který yste si měli dopřát min1x týdně.
Chůze Zkuste nahradit vaše auto za běžnou chůzi, s každým kilometrem hubnete
Jóga Jóga dostane vaše tělo do rovnováhy, kombinujte ji se strečingem
Sauna Pobyt v souně askvěle napomáhá hubnutí a spleování, 1-3x týdne je ideální

 Leave a comment

Your email address will not be published.

*