Hubnutí – stehna a zadek

Pohyb a cvičení

Pro začátek je pro vás důležité se naučit hýbat, pokud to jde, tak se neustále hýbejte, auto vyměňte za pěší chůzi nebo kolo. Ve svém volném čase neseďte, ale dělejte aktivity, u kterých jste stále v pohybu. Když dodržíte toto, tak je tu ještě další věc, které se musíte věnovat a to je kombinace cvičení a vytrvalostního pohybu.

Jak již bylo zmíněno, hýbat se musíte každý den, rozdělte si ovšem dny tak, abyste jeden den měli posilovací a jeden den vytrvalostní. Pokud budete v týdnu unavení, tak můžete jeden den relaxovat, ne ovšem sezením, ale například procházkou.

Posilovací cviky Skákání přes švihadlo, dřepy, výpady, výstupy na lavičku, chůze do schodů, dřepy s činkou, vytáčení nohou aj.
Vytrvalost Vytrvalostní běh, kolo/spinning, bazén, squash, box/fitbox, zumba/aerobik aj.
Aktivity Sauna, masáže, procházky, rychlá chůze aj.

 

Aktivity

Pokud nemáte aktivity pro pohyb, tak si pořiďte domácího mazlíčka, kupte si fotoaparát, donuťte přítele/kyni, aby s vámi chodil/a ven, kupte si kolo, cestujte, stýkejte se s aktivními přáteli, choďte za zábavou a mnoho dalšího.

Stravování

Držte se zdravých stravovacích návyků, které budou zahrnovat pouze jídlo, které se nepřipravuje smažením. Jezte vícekrát za den v menších porcích, zařaďte do každodenního jídelníčku několik druhů zeleniny a také se nepřejídejte.Leave a comment

Your email address will not be published.

*