Hubnutí – paže

Tento problém trápí především mnoho žen, tlusté paže, které jsou buď příliš mohutné nebo na nich visí tuk. Silné paže se mohou zdát jako problém, jedná se ovšem o záležitost, kterou můžete snadno vyřešit a to především správným cvičením a životním stylem.

Cviky a pohyb

 

Pro vás bude nyní důležité, aby se paže neustále pohybovaly a to znamená zaměřit se na cviky, které jsou k tomu ideální. Kombinovat u toho budete minimálně každý druhý den vytrvalostní cvičení a stejně tak často cvičení na posílení a pálení tuků v této oblasti. Jak jste si už možná domysleli, půjde především o běh, fitbox a podobné cviky. U cvičení bude jedna zásada, budete k němu používat činky a to lehké činky o váze 0,5-1kg.

 

Cvičení s činkou provádějte 15-30 minutová, budou obsahovat skákacího panáka (začátek ve stoje snožmo a s rukama podél těla a budete skákat na místě tak, že nohy dáte od sebe a rukama tlesknete nad hlavou), dále kmitání (napnete ruce před sebe a budete jimi kmitat v krátkých pohybech, důležitá je frekvence, nikoliv síla), skákání přes švihadlo a dotýkání se špiček(stojíte s nohami více než na šířku ramen a střídavě se dotýkáte pravé a levé nohy).

 

Jak by měla vypadat vaše týdenní aktivita:

 

 

Den

Aktivita

1

Cvičení + 1h běh

2

Cvičení + box/fitbox

3

1h plavání + sauna

4

Cvičení + aerobik/zumba

5

Cvičení + 1h běh

6

1h plavání + sauna

7

Relax

 

 

Zdravý životní styl

Tuk se dokáže hromadit všude, proto společně s pohybem dbejte na výživná jídla v malých porcích a vyhýbejte se jídlům tučným. Jako přílohy si volte raději rýži a vařenou zeleninu, rovněž si udělejte v týdnu dny, kdy nebudete jíst maso. Když budete jíst maso, tak si dejte kuřecí/krůtí nebo rybí.Leave a comment

Your email address will not be published.

*