Hubnutí břicha

Změna stravy

Změna bude tvrdá, ale pokud nechcete vidět na břiše žádný tuk, tak bez váhání vyhoďte z mrazáku hranolky, dále všechna jídle, která se připravují smažením, rovněž alkohol, instantní jídla a všechno další nezdravé. Nyní budete jíst 5-6x denně a zaměříte se pouze na výživná jídla, která obsahují dostatek bílkovin, vlákniny a prakticky žádné tuky. Jíst budete pouze přiměřeně, žádné přejídání. Zaměřte se především na:

1. Snídaně a večeře

Mějte ve stylu tmavého pečiva, cereálií, ovesných, jáhlových kaší, ovoce, rýžových chlebíčků a podobných jídel.

2. Obědy

Už žádné knedlíky, hranolky a krokety, jako přílohu používejte buď rýži nebo vařenou zeleninu, případně vařené brambory.

3. Svačiny

Bílý jogurt, musli tyčinky, musli s mlékem, ovoce, to je správná svačinka.

Cvičení

Cvičení je nedílnou součástí vaší cesty za štíhlým břichem budete kombinovat posilování a vytrvalostní cvičení pro pálení.

Den
1 Sedy lehy – lehněte si na záda, pokrčte nohy a přitahujte se k nimJízda na kole – lehněte si na záda a nohama simulujte jízdu na koleSklapovačky – lehněte si a souběžně zvedelte horní část těla a noy tak, abyste se vždy dotkli špiček

Zvedání nohou na hrazdě – rukama se chyťte hrazdy a zvdejte nohy co nejvýše

2 Vytrvalostní běh
3 Zvedání nohou – lehněte si na zem a zvedejte nohy do pravého úhlu, opakujte do plné únavyZkracovačky – ležte na zemi, nohy dejte do pravého úhlu, pokrčte je a přitahujte se k nimKřížení lokty – Stoupněte si, ruce sepněte za hlavu. Následně zvedejte kolena a dotýkejte se jich lokty, vytáčíte u toho trup, levá ruka, pravá noha a naopak.

Výdrž a kmitání – sedněte si ne zem a zvedněte celé hohy, tělo si můžete podepřít lokty. Kmitejte nohami horizontálně nebo vertikálně, dělejte do plné únavy.

4 Jízda na kole/spinnng
5 Sedy lehy – lehněte si na záda, pokrčte nohy a přitahujte se k nimJízda na kole – lehněte si na záda a nohama simulujte jízdu na koleSklapovačky – lehněte si a souběžně zvedelte horní část těla a noy tak, ayste se vždy dotkli špiček

Zvedání nohou na hrazdě – rukama se chyťte hrazdy a zvdejte nohy co nejvýše

6 Bazén
7 Křížení lokty – Stoupněte sei, ruce sepněte za hlavu. Následně zvedejte kolena a dotýkejte se jich lokty, vytáčíte u toho trup, levá ruka, pravá noha a naopak.Výdrž a kmitání – sedněte si ne zem a zvedněte celé hohy, tělo si můžete podepří lokty. Kmitejte nohami horizontálně nebo vertikálně, dělejte do plné únavy. 

Aerobik/box/fitbox

 2 Comments on Hubnutí břicha

  1. mám otázku, když to budu dodržovat, nebudu mít to břicho svalnaté a pořád tlusté?

Leave a comment

Your email address will not be published.

*